Důvěryhodný partner pro spolehlivý outsourcing IT služeb

Společnost Extelligence nabízí profesionální poradenské služby v oblasti IT firemním zákazníkům již od roku 2011. Díky našemu závazku k dokonalosti a spokojenosti klientů se nám daří navazovat pevné dlouhodobé vztahy.

Naším posláním je poskytovat vašemu byznysu
efektivní IT služby nezbytné pro váš růst a řízené inovace.

Ve společnosti Extelligence se specializujeme na poskytování plně přizpůsobených komplexních řešení pro správu informací. Zaměřujeme se především na služby pro farmaceutický, logistický, telekomunikační, finanční a zdravotnický průmysl. Díky odborným znalostem v oblasti systémové architektury, zabezpečení, cloudových služeb a řízení programů nabízíme komplexní služby na míru v oblasti bezpečnosti a správy informací.

Naše služby

Naše klientská řešení jsou vždy navrhována tak, aby splňovala unikátní potřeby jednotlivých odvětví a zajišťovala optimální funkčnost, bezpečnost a efektivitu. Věřte, že vám poskytneme výjimečné služby, které jsou hladce integrovány s vašimi obchodními operacemi a zajistí váš úspěch v rychle se vyvíjejícím digitálním prostředí.

IT Outsourcing

Poskytujeme špičkové služby externího personálního obsazení kapacit IT, využíváme odborné znalosti a zdroje k efektivní správě a plnění potřeb klientů v oblasti IT, což vám umožní soustředit se na hlavní obchodní činnost a dosáhnout tak optimálních cílů.

Kybernetická bezpečnost

Poskytujeme komplexní služby kybernetické bezpečnosti, abychom ochránili infrastrukturu podniku před neustále vyvíjejícími se hrozbami za pomoci vysoce odborných znalostí a pokročilých technologií.

Dodávka řešení

Společnost Extelligence poskytuje řešení šitá na míru konkrétním obchodním potřebám a zajišťuje bezproblémovou realizaci a úspěšnou implementaci pro dosažení optimálních výsledků.

Cloudové služby

Nabízíme efektivní a spolehlivé služby provozu cloudového prostoru, které umožňují bezproblémovou správu a optimalizaci infrastruktury firem a zajišťují škálovatelnost, bezpečnost a nepřetržitý výkon.

Projektové řízení

Nabízíme efektivní a spolehlivé služby provozu cloudového prostoru, které umožňují bezproblémovou správu a optimalizaci infrastruktury firem a zajišťují škálovatelnost, bezpečnost a nepřetržitý výkon.

Naši významní klienti & partneři