Náš příběh

Vedení společnosti

Khalid Pervez

Zakladatel, CEO

Khalid má více než 30 let zkušeností v IT sektoru, pracoval na všech úrovních řízení a získal zkušenosti jak ve velkých korporacích, tak v malých konzultačních firmách. Jako zakladatel společnosti Extelligence již od roku 2011 Khalid stále úspěšně řídí společnost, aby zajistil, že našim klientům jsou poskytovány špičkové služby v oboru. Během posledních 10 let společnost Extelligence stabilně roste, stejně tak dostáváme naší pověsti poskytovatele služeb, které naplňují představy našich klientů.

Ovidiu Popa

IT Director

Ovidiu je součástí společnosti Extelligence od jejího samého počátku, byl jedním z prvních najatých konzultantů. Osvědčil se jako zkušený technický specialista a rozšířil své odborné znalosti pro vedení společnosti, kde přináší hodnotu ve všech technických tématech. Ovidiu má zkušenosti z oblasti programování, vývoje produktů a informačního managementu.

Elena Dobrina

HR Director

Elena pracuje pro společnost Extelligence od roku 2018. Má vzdělání v oblasti lidských vztahů, začínala jako manažerka zdrojů a v následujících čtyřech letech pomohla společnosti zdvojnásobit svou velikost. V roli ředitelky lidských zdrojů Extelligence dohlíží na najímání zaměstnanců a vztahy se zaměstnanci všech oddělení společnosti a zajišťuje, aby se řízení vztahů zakládalo na standardech společnosti.

Antonio Cesar Jr.

Cybersecurity Services Director

Zkušený profesionál s více než 15 lety v IT se specializací na kybernetickou bezpečnost. Své pracovní zkušenosti mohl uplatnit již ve více než 10 různých společnostech, kde poskytoval IT security, poradenství a analýzy bankám, vojenským organizacím, donucovacím orgánům a zpravodajským agenturám. Vystudoval Katolickou univerzitu v Brasílii v oboru Analýza a Vývoj Systémů se specializací na počítačovou forenzní analyzu. Je vášnivým vývojářem, který rád dělí svůj volný čas mezi rodinu a studium leteckého systémového inženýrství.

Zdeněk Navracký

Business Development Director

Zdeněk se přidal k týmu Extelligence po více než 20 letech práce pro technologické a telekomunikační společnosti v oblasti sales, marketingu a business developmentu na mezinárodní úrovni. Zkušenosti sbíral jak v korporacích, tak i ve vedení specializovaných firem a start-upů s globálním přesahem. Vysokoškolské vzdělání získal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Kanceláře společnosti

Extelligence CZ/SK

Rybna 761/24 110 00
Praha 1, Česká Republika

Extelligence UK

7 Old Gloucester Street, WC1N 3AX
Londýn, Spojené Království

Extelligence RO

STR. PITAR MOŞ, NR.27, Sector 1
Bukurešť, Rumunsko